Будинки з бруса
Навіси для автомобіля
Будівництво саун
Баня з панорамним вікном
5% знижка на модульний будинок, при укладанні угоди протягом 2 тижнів
Ми виберемо проект і зробимо його безкоштовним
Оцінка будівництва будинку!
5% знижка на модульний будинок, при укладанні угоди протягом 2 тижнів
Ми виберемо проект і зробимо його безкоштовним
Оцінка будівництва будинку!
Ласкаво просимо на сайт компанії DACHA STROY, ми спеціалізуємся на будівництві лазень і модульних будинків! Наша компанія пропонує високоякісні послуги з проектування та будівництва індивідуальних будинків та лазень по всій Україні.

Ми розуміємо, що будівництво будинку чи лазені є серйозним і складним процесом, тому ми намагаємося зробити його для вас максимально простим і безпечним. Наші професіонали дбають про кожен етап будівництва, починаючи від розробки проекту і закінчуючи здачею готового об'єкта в експлуатацію.

Ми прагнемо до того, щоб кожен наш клієнт отримав свій індивідуальний і унікальний будинок або лазню, відповідний всім його потребам і бажанням. Ми готові запропонувати вам широкий вибір проектів та матеріалів, які дозволять вам створити ідеальний будинок або лазню.

Наші проекти модульних будинків та лазень представляють собою інноваційні рішення, які дозволяють створити комфортне і затишне житло в найкоротші терміни та за доступною ціною. Ми гарантуємо високу якість та надійність наших конструкцій, а також дотримання всіх будівельних норм і правил.

Якщо ви хочете побудувати свій будинок або лазню, то звертайтеся до нас! Ми з задоволенням допоможемо вам здійснити всі ваші мрії та бажання. З нами ви отримаєте якісний і надійний будинок або лазню, які будуть радувати вас та вашу сім'ю багато років.
Контакти

+38 067 780 55 77
Made on
Tilda