Кепминговый домик
Каркасні будинки dacha – це сукупність технологічних рішень житлового будівництва. Ми розробили серію будинків, які відрізняються низкою беззаперечних переваг і адаптовані під потреби українського ринку каркасного будівництва. Ці каркасні будинки підійдуть як для тимчасвого (гостьового) проживання так і для постійного (при певній конфігурації). Ергономічне планування житлового простору дозволяє комфортно та ефективно використовувати всі переваги даних будинків.

ЕНЕРГООЩАДНІ БУДИНКИ ШВИДКОГО МОНТАЖУ

Низька ціна – висока якість.
Каркасні технології в поєднанні з модульним проектуванням дозволяє виготовляти значущі елементи будинку наперед, в промислових умовах. Це істотно знижує вартість будинку без будь якої втрати якості.
Швидкий монтаж

Модульні елементи будинку дають можливість повністю реалізувати проект під ключ протягом місяця. Це оптимальне рішення не тільки для готелів, туристичних та відпочинкових баз, гостьових будинків, бізнес будівель а й для постійного проживання.

Легка конструкція
Дозволяє використання гвинтових паль для фундаменту. Каркасний будинок "не капітальний", тому для його будівництва не потрібні додаткові дозволи. Оберіть необхідну конфігурацію і ви будете здивовані якістю та швидкістю виконання будівництва.

Екологічність
Проект виконаний з екологічно чистих матеріалів, в основі яких – якісна деревина. В поєднанні з сучасними енергоефективними технологіями дає можливість заощаджувати на опаленні та зберігати комфорт і тепло в будинку.
Будинки формату мають цілий ряд своїх переваг. Це:
Унікальний сучасний дизайн
Можливість зміни планування
Фабричне виготовлення
Швидке встановлення
Можливість доставки у будь-яку точку України чи ЄС

Комплектація
МОДУЛІ
Готові модулі утнплені негорючою базальтовою ватою:
– підлога – 200 мм
– стіни зовнішні – 200 мм
– перегородки – 100 мм
– дах – 200 мм

Получите консультацию специалиста
Заполните форму и мы свяжемся с вами
Made on
Tilda